Prywatny Przewodnik po Pradze

Praga to nasze życie i pasja

Prywatne oprowadzanie polecane przez książkowy przewodnik Fodor´s Travel Guide & Tripadvisor.com´s Travel Forum

Witamy na stronie agencji turystycznej Custom Travel Services. Jeśli poszukujecie Państwo usług turystycznych wykonywanych z prawdziwą pasją – trafiliście w dobre miejsce. Praga to miejsce, gdzie żyjemy i jesteśmy szczęśliwi. To miasto, jego historia i teraźniejszość, stało się naszą pasją – z wielką radością pokażemy Państwu Pragę i sprawimy, że pobyt tu będzie niezapomniany.

Custom Travel Services s.r.o działa w Pradze od 1993 roku, stoi więc za nami duże doświadczenie w prowadzeniu działalności turystycznej. Te lata nauczyły nas, że jakość usługi jest najważniejsza. Indywidualne traktujemy każdego klienta. To nasz główny cel. Specjalizujemy się w programach szytych na miarę, według inspiracji i oczekiwań naszych turystów. Stawiamy na kontakt osobisty, przyjazną atmosferę i wspólne kreowanie pobytu.

Słyszeliście, że Praga jest wspaniała? Przekonajcie się na własnej skórze!

7 POWODÓW DLACZEGO WYNAJĄĆ PRYWATNEGO PRZEWODNIKA

• WYKFALIFIKOWANI PRZEWODNICY: wszyscy nasi przewodnicy posiadają licencję miejskiego przewodnika, ale przede wszystkim wciąż rozszerzają swoją wiedzę. Stawiają na dobry kontakt, starają się od pierwszych minut stworzyć przyjazną i zabawną atmosferę. W ich towarzystwie zwiedza się miasto jak z dobrym znajomym.
• INDIWIDUALNE PODEJŚCIE: Nie muszą Państwo biegać za parasolem razem z innymi 50 osobami z grupy, nigdzie nie musicie się Państwo śpieszyć i zwracać uwagę na innych. Jesteście w gronie rodziny, przyjaciół – przewodnik nie przeszkadza, ale pomaga i inspiruje.
• SPOTKANIE W UMÓWIONYM MIEJSCU I CZASIE: Do Państwa należy decyzja gdzie się spotkamy, nie do nas. Przyjedziemy we wcześniej ustalone miejsce: do centrum, do hotelu, hostelu, kwatery prywatnej, także na obrzeża miasta. Zawsze zachowujemy kontakt z naszymi klientami i jesteśmy punktualni.
• ELASTYCZNE I DOPASOWANE OPROWADZANIE: Państwo decydują o tempie oprowadzania, a przerwy są ustalane według Państwa życzeń. Chcecie Państwo się odświeżyć, wypić piwo lub kawę? Może już czas na pyszny obiad? Przewodnik jest dla Państwa i zawsze elastycznie reaguje na potrzeby.hidden_alleys
• OPROWADZANIE WEDŁUG ŻYCZEŃ: programy i trasy wycieczek szyte na miarę, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Interesuje Państwa architektura? Mikrobrowary? Chcecie rozkoszować się pięknymi widokami, a może zobaczyć największe dzieła czeskich mistrzów? Program zawsze powstaje według inspiracji klienta i jego ścisłych wytycznych. Można go zmienić w każdym momencie. Jeśli potrzebujecie Państwo inspiracji przy planowaniu i nie wiecie co zwiedzać w Pradze – jesteśmy tu dla Was!
• NIEOCENIONE POLECENIA: Zawsze pozostawiamy naszych klientów gruntownie przygotowanych do dalszego zwiedzania miasta. Polecimy Państwu restauracje, miejsca związane z kulturą i sztuką, dajemy wskazówki jak spędzić pozostałe dni pobytu w Pradze. Sprawdzamy miejsca, które polecamy, ponieważ sami do nich uczęszczamy. Trzymamy rękę na pulsie – wiemy co dzieje się w praskiej kulturze, gdzie podają najlepszą kaczkę, które piwo z mikrobrowaru święci akurat największe triumfy…
• ŚWIETNE REFERENCJE:polecane przez książkowy przewodnik Fodor´s Travel Guide i Tripadvisor.com´s Travel Forum

Z przyjemnością zapewnimy Państwu, Państwa przyjaciołom lub partnerom biznesowym:

Praga Krajobrazy– transfer z lotniska
– prywatne oraz grupowe wycieczki po Pradze i Czechach
– rejsy po Wełtawie
– zakwaterowanie
– usługi transportowe: samochód, van, minibus albo limuzyna
– rezerwacje w restauracjach, bilety do opery albo teatru pantomimy, na wydarzenia sportowe

PONAD 100 WYCIECZEK – WIERZCIE MIEJSCOWEMU EKSPERTOWI

Organizujemy wycieczki po Pradze, ale wyjeżdżamy także poza stolicę Republiki Czeskiej: Najbardziej popularne wycieczki to: Zamek Karlstejn, Karlovy Vary (znane uzdrowisko), Czeski Krumlov (perła UNESCO), Kutna Hora (Kaplica Czaszek i nie tylko), Pałac Konopiste, Terezin (Theresienstadt), Browar Pilsner Urguell i wiele innych!

CENA: GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY W MIEŚCIE!

Oferujemy indywidualne wycieczki w przystępnych cenach. Cena jest uzależniona od kilku czynników: wielkości grupy, czasu trwania, pory roku itd. Proszę wypełnić formularz umieszczony poniżej, a my wyślemy do Państwa ofertę. Jeżeli znajdziecie Państwo lepszą cenę przygotujemy korzystniejszą ofertę!

NASI KLIENCI I REFERENCJE

4 * i 5 * hotele w Pradze, pary, rodziny, większe grupy, ludzie biznesu, goście ambasad zagranicznych i urzędów państwowych, grupy szkolne, grupy kościelne i ex-patrioci mieszkający w Pradze. Wielu z nich przysłało nam specjalne podziękowania – zobacz nasze referencje.

DLACZEGO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS

Oferujemy indywidualne, skrojone na miarę wycieczki, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Wciąż poszukujemy wyjątkowych miejsc, ludzi i rzeczy, które uczynią nasze zwiedzanie unikatowym i innym od pozostałych ofert na rynku. Praga to metropolia, która nie przestaje żyć, zmieniać się i zaskakiwać. My również cały czas rozwijamy się i doskonalimy dla naszych klientów. Już od 1993 roku.

JAK ZAMÓWIĆ ZWIEDZANIE

Proszę wypełnić poniższy formularz, a my wyślemy do Państwa ofertę w ciągu 48 godzin. W razie potrzeby
można odrazu dzwonić pod numer: +420 602 330 811.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do naszego domu, do Pragi!

Iveta Haleszová
Prywatny Przewodnik po PradzeFORMULARZ KONTAKTOWY – NAPISZCIE DO NAS PAŃSTWA ŻYCZENIA

W ciągu 48 godzin przygotujemy dla Państwa program wycieczki i prześlemy ofertę cenową

(DZIEŃ/MIESIĄC/ROK)

(lotnisko, hotel itd.)
* wymagane informacje
Wysłanie wymagań do niczego Państwa nie zobowiązuje.

By making a booking, you agree with our Terms and Conditions as well as with our Privacy Statement.Nasi klienci

Nasi klienci

WITH YOU SINCE 1993 +420 773 103 102