Průvodce Prahou & průvodcovské služby v ČR

GARANCE NEJLEPŠÍCH CEN & VYSOKÉ KVALITY

…doporučeno knižním průvodcem Michelin a cestovatelským fórem Tripadvisor.com

Custom Travel Services s.r.o. je cestovní agenturou, která se od roku 1993 specializuje na poskytování průvodcovských služeb ušitých na míru klienta. Naším cílem je přistupovat ke každému klientovi a jeho přáním individuálně.

SLUŽBY „ŠITÉ NA MÍRU“ OD 1993

Rádi pro Vás, Vaše přátele či obchodní partnery zajistíme:

 • letištní transfery
 • průvodcovské služby v Praze a ČR
 • plavby po Vltavě s hudbou, obědem či večeří
 • folklórní večery s tancem a hudbou
 • přepravní služby po celé ČR a Evropě (osobním vozem, mikrobusem, autobusem či limuzínou)
 • ubytování ve vybraných hotelech a apartmánech za zvýhodněné ceny
 • kulturní program
 • a mnohé další…

PROČ SI NAJMOUT SOUKROMÉHO PRŮVODCE

 • KVALIFIKOVANÍ PRŮVODCI: naši průvodci jsou kvalifikovaní, hovoří plynně cizími jazyky a nejsou nudní!
 • OSOBNÍ PŘÍSTUP: nemusíte se hnát za skupinou 50 lidí, Váš osobní průvodce se bude věnovat celou dobu pouze Vám.
 • VYZVEDNUTÍ NA DOHODNUTÉM MÍSTĚ: Váš osobní průvodce Vás vyzvedne kdekoli si budete přát.
 • FLEXIBILNÍ PROGRAM: Vy rozhodnete o tempu a můžete si udělat přestávku kdykoli budete chtít.
 • PROCHÁZKY UŠITÉ NA MÍRU: rádi připravíme individuální program ušitý na míru.
 • NEDOCENITELNÉ RADY: Váš osobní průvodce Vás obohatí o nedocenitelné rady týkající se nejlepších restaurací, kulturního programu, tipů na další výlety apod.

PŘES 100 ORIGINÁLNÍCH VÝLETŮ – DŮVĚŘUJTE MÍSTNÍM EXPERTŮM

Připravili jsme pro Vás velké množství výletů a exkurzí jak v Praze, tak i po celé České republice odpovídající rozličným zájmům: architektura, historie, umění, středověké hrady, sklárny, pivovary, ochutnávky vín apod. Některé z našich nejoblíbenějších výletů v Praze a ČR naleznete níže na stránce.

KVALITNÍ SLUŽBY ZA ROZUMNÉ CENY

Cena za soukromé průvodcovské služby v Praze se například pohybuje kolem 600 Kč + DPH / hod / skupina do 24 osob (cena za hodinu, ne za osobu!). Cena se může měnit podle počtu osob ve skupině, doby trvání prohlídky, jazyka, ve kterém průvodce provází apod. Pošlete nám Váš požadavek, viz formulář níže, a my Vám připravíme itinerář a cenovou nabídku.

OBJEDNEJTE SI NAŠE PRŮVODCOVSKÉ SLUŽBY A OBDRŽÍTE TYTO DÁRKY:

 • naši originální mapu Prahy se slevovými kupony na tradiční české suvenýry v centru Prahy.
 • magnet s motivem Prahy – podporujeme charitu magnetky Prahy jsou vyrobeny společností Život dětem a výdělek z nich jde na podporu dětských domovů.

NAŠI KLIENTI

4* a 5* hotely, ambasády, jednotlivci i skupiny z celého světa, cizinci žijící v Praze. Mnoho z nich nám poslalo pěkné poděkování.

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NAŠE SLUŽBY

Neustále vyhledáváme nové zajímavosti v každém regionu a specialisty na dané lokality a památky.

JAK SI MŮŽETE OBJEDNAT NAŠE SLUŽBY?

Kontaktujte nás, prosím, pomocí níže uvedeného formuláře, emailem: info@private-prague-guide.com, anebo telefonicky: +420 – 773 103 102

Tým průvodců z Private-Prague-Guide.com se těší na společně strávený čas s Vámi při objevování krás Prahy a České Republiky.

Jaroslav Pešta

PRIVATE-PRAGUE-GUIDE.COM

Cestovní agentura Custom Travel Services s.r.o.

IČ: 48363804 | Přístavní 24, Holešovice | Praha 7 | Česká republika

Web: www.praha-pruvodce.cz

E-mail: info@private-prague-guide.com

Tel: +420 773 103 102 (česky, anglicky, německy)

NEJOBLÍBENĚJŠÍ VÝLETY V PRAZE A ČR

PROHLÍDKY PRAHY (soukromé i skupinové)

Průvodce Praha - Orloj

Poprvé v Praze | 3 hodiny

Profesionální průvodce Vás během této procházky provede nejznámějšími místy a seznámí Vás s nejdůležitějšími pražskými památkami a zajímavostmi podél Královské cesty. Uvidíte: Staré město, Josefov – Židovské město, Karlův most, Malá strana, Pražský hrad – katedrála sv. Víta. Dostupné celoročně.

Průvodce Praha - Karlův most a Pražský hrad

To nejlepší z Prahy | 6 hodin

Poznejte nejkrásnější pražské pamětihodnosti, vychutnejte si tradiční českou kuchyni a užijte si jízdu v histrické lodi s občerstvením zatímco se budete plavit pod Karlovým mostem a zákoutími Čertovky. Program: 2 hod. prohlídka pravého břehu, 1 hod. pauza na oběd, 1 hod. plavba po Vltavě, 2 hod. prohlídka levého břehu. Uvidíte: Václavské náměstí, Staré město, Orloj, Josefov – Židovské město (bez interiérů muzea), Karlův most, Malá strana, Pražský hrad – katedrála sv. Víta. Dostupné celoročně.

Průvodce Praha - Staroměstské náměstí

Staré a Nové město (pravý břeh) | 4 hodiny

Máte více času? Rozdělte procházku “To nejlepší z Prahy” do dvou dnů a objevte ještě více skrytých klenotů a zákoutí v historickém centru Prahy. Na pravém břehu Vltavy uvidíte: Nové město – Václavské náměstí, Staré město, Obecní dům, Stavovské divadlo, Karlovu univerzitu, Staroměstské náměstí – Orloj, Židovské město (na přání interiery Židovského muzea), Karlův most, na přání také: Karlovo náměstí, Tančící dům, Vyšehrad. Dostupné celoročně.

Průvodce Praha - Malá strana

Malá strana a Pražský hrad (levý břeh) | 4 hodiny

Máte více času? Rozdělte procházku “To nejlepší z Prahy” do dvou dnů a objevte ještě více skrytých klenotů a zákoutí v historickém centru Prahy. Na levém břehu Vltavy uvidíte: Pražský hrad – Katedrála sv. Víta (na přání s interiery hradu), Malá strana – Chrám sv. Mikuláše, Pražské Jezulátko, Waldštejnský palác, na prání: Petřínská rozhledna, Strahovský klášter. Dostupné celoročně.

Průvodce Praha - Židovské město

Josefov – pražské Židovské město a muzeum | 3 hodiny

Žádná evropská metropole si neuchovala svoje židovské památky během 2. světové války tak jako Praha. Prohlídka pražského židovského města a místního muzea Vám pomůže lépe poznat jednu z největších židovských památek na světě. Uvidíte: Staronová synagoga, Pinkasova synagoga, Starý židovský hřbitov, Klausova synagoga, Maislova synagoga, Španělská synagoga (otevřeno denně kromě sobot a židovských svátků).

Průvodce Praha - večerní procházky historickým centrem

Noční Praha + Projížďka po Vltavě | černé divadlo | 3 hodiny

Mnozí říkají, že stověžatá Praha je ještě krásnější ve večerních hodinách, kdy jsou všechny pražské památky osvětleny a září různými barvami. Romantickou prohlídku města můžete zakončit projížďkou po Vltavě s občerstvením nebo černodivadelním představením. Uvidíte: Václavské náměstí, Staré město, Staroměstské náměstí – Orloj, Královská cesta, Karlův most. Dostupné celoročně.

Průvodce Praha - plavba luxusní jachtou

Projížďka luxusní jachtou po Vltavě + láhev sektu | 1 hodina

Jste na svatební cestě? Chcete překvapit svého partnera, kolegu nebo zkrátka uniknout ruchu v ulicích večerní Prahy a nechat se unášet na vlnách Vltavy? V takovém případě Vám doporučujeme soukromou projížďku luxusní jachtou historickým centrem Prahy zatímco si budete vychutnávat láhev sektu. Z lodi uvidíte: Karlův most, Staré město, Malou stranu, Pražský hrad. Dostupné duben – říjen.

VÝLETY MIMO PRAHU (soukromé i skupinové)

1 hodina jízdy z Prahy

Průvodcovské služby - Karlštejn

Hrad Karlštejn a exkurze sklárny | 6 hodin

Spojte návštěvu nejznámějšího českého hradu Kralštejn, kde byly po staletí uchovávány české korunovační klenoty, s exkurzí nedaleké sklárny. Zruční skláři Vám ukáží celý proces výroby známého českého kříšťálu, od foukání skla až po broušení. Je možné navštívit pouze hrad a malebnou vesničku v podhradí. Dostupné únor-listopad (v pondělí zavřeno), sklárna otevřena pondělí – pátek (někdy v sobotu).

Průvodcovské služby - Kutná Hora

Kutná Hora a Kostnice – UNESCO | 6 hodin

Díky těžbě stříbra si Kutná Hora vybudovala jedinečnou pozici – mohla se po Praze pyšnit coby druhé nejvýznamnější královské město, kde se razily mince uznávané po celé Evropě. Navštivte město stříbra spolu s Kostnicí v nedalekém Sedlci. Pro zájemce je zde možnost návštěvy důlní šachty v historickém centru. Uvidíte: katedrála sv. Barbory, Vlašstký dvůr, Kostnice. Dostupné celoročně.

Průvodcovské služby - Plzeň a Plzeňský Prazdroj

Plzeň a pivovar | 6 hodin

Již od konce 13. století se Plzeň rozvinula v kulturní a hospodářské centrum západních Čech. Během prohlídky poznáte nejvyšší katedrálu v zemi a během exkurze pivovaru ochutnáte pivo, které proslavilo Českou repubkliku po celém světě. Pro zájemce možnost návštěvy podzemních chodeb. Uvidíte: Plzeňský pivovar, historické centrum města Plzeň, katedrála sv. Bartoloměje. Dostupné celoročně.

Průvodcovské služby - zámek Konopiště

Zámek Konopiště | 4 hodiny

Zámek Konopiště patří k nejnavštěvovanějším zámkům v České republice. Byl založen jako středověká pevnost Tobiášem z Benešova kolem roku 1294. Současnou podobu dostal zámek na přelomu 19. a 20. století, kdy zámek vlastnil František Ferdinand d´Este, následník rakouského trůnu. Možné spojit s návštěvou pivovaru Velkopopovický kozel. Uvidíte: interiéry zámku, zámeckou zahradu. Dostupné duben – listopad.

Průvodcovské služby - Terezín

Terezín (Theresienstadt) | 5 hodin

Ačkoliv byl Terezín postaven již na konci 18. století za vlády císařovny Marie Terezie, vzešel ve známost hlavně během 2. světové války, kdy branou Terezína prošlo více než 140 tis. Lidí. Navštivte s námi Malou a Velkou pevnost a mimo jiné se dozvíte, jak se nacistům podařilo obelstít kontrolní komisi Červeného kříže. Možno spojit s návštěvou Lidic. Uvidíte: Malou a Velkou pevnost, Muzeum ghetta a naučný film. Dostupné celoročně

2 hodiny jízdy z Prahy

Průvodcovské služby - Karlovy Vary

Karlovy Vary a sklárna Moser | 10 hodin

Světoznámé lázně navštívili a léčili se zde osobnosti zvučných jmen z oblasti vědy, politky a umění jako Beethoven, Franc Josef I., Paganini, Chopin, Mozart, Freud a další. Poznejte toto jedinečné místo zatímco budete ochutnávat léčivé horké prameny. Prohlídka města je spojena s exkurzí sklárny Moser. Pro zájemce možnost návštevy podzemí Vřídla, muzea Becherovky či bazénu Thermal. Uvidíte: historické centrum, kolonády s hormými prameny. Dostupné celoročně.

Průvodcovské služby - Český Krumlov

Český Krumlov – UNESCO | 10 hodin

Jako vystřižené ze středověku působí historické centrum v Českém Krumlově, kde můžete obdivovat zhruba 300 zachovalých budov převážně z období renesance. Dominanta města – hrad – je druhým největším v zemi po Pražském hradě. V Krumlově se také nachází nejstarší dochovalé barokní divadlo na světě. Uvidíte: hrad, Staré město, Latrán. Dostupné celoročně, hrad uzavřen březen – říjen.KONTAKTNÍ FORMULÁŘ - NAPIŠTE NÁM VAŠE PŘÁNÍ

Pošlete nám Vaše přání a do 48 hodin připravíme itinerář a pošleme Vám cenovou nabídku.

(DEN/MĚSIC/ROK)

(letiště, hotel, apod.)
* požadované informace
Odeslání požadavku není nijak zavazující.

By making a booking, you agree with our Terms and Conditions as well as with our Privacy Statement.Reference

Reference

WITH YOU SINCE 1993 +420 773 103 102